Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky

10. 12. 2014 Život se sedmi trpaslíky

Konec roku byl, mírně řečeno, náročný. Mezitím se toho hrozně moc událo. Děcka otevřely očiska, před týdnem jim vyrašily zubiska, která už na sobě srdnatě testují a pomalu se přesouvají i k okolním neživým výčnělkům. Krom nabídky z mámina mléčného baru už si přilepšují rýžovou kaší s medem, rozmočenými granulkami a kuřetem s rýží. Jak je kvalitní příjem, je i kvalitní výdej, jeden se aspoň nenudí. 

Nově najdete CHS Aronora i na Facebooku. Jsou tam nějaké fotky i velice kvalitní video a nejaktuálnější informace a postřehy.

10. 12. 2014 Život se sedmi trpaslíky

Co lze s určitostí říct po 6 dnech? Jsou úžasní. Lepší než kino a vánoční večírek. Zábava až do rána, pak intenzivní pocit nevyspání. Hmm, pravda bez té kocoviny. I když Bree si pořídila aspoň lehčí střevní diskomfort (meterorismus-nadýmámní-zaražený prdy). Ale záhy se jí ulevilo a s tím i vzrostl její pocit, že se vrací staré pořádky, tzn. dlouhá venčení a hodně balonků. Hm, ale že má nějaký nazaopatřený závazky si celkem i občas uvědomí. Obzvlášť když se zapnou audio efekty. Nejhůř zjevně nese vyšší teplotu, kterou teď kvůli prckům doma udržuju. Bližší info o jednotlivých trpaslících už odteď v sekci Štěňata.

4. 12. 2014 AKCE!!

A je to venku!!! :o) 7 krtků 5:2 (holky:kluci)

2. 12. 2014 Porodní bedna

Nezdá se, že Bree úplně pochopila její koncept. Mám podezření, že jedinej, kdo v ní kdy aspoň chvilku ležel byla Agirka. Pokud si Bree někam zalízá (a není to gauč), tak pod fíkus. Asi aby v tom byl i kus přírody.

26. 11. "Suka odpočíva a pripravuje sa na pôrod."

Píšou v Pregnancy kalendári. Jsem to přečetla Bree. Šla pro balonek.

22. 11. 2014  Už se to hýbe :o)

Tak prej to není střevní peristaltika, to prej na nás ťukají ti malí Brišuňáci a Kenďáci zevnitř.

19. 11. 2014  Aktualizujeme alternativní jména alias aliasy

"Ta tlustá" a "Ta hubená" jsou odteď s konečnou (ale doufám, že jen dočasnou) platností "Ta tlustá" a "Ta tlustá", aneb Bree začíná připomínat pěkně souměrný válec. Nicméně na důstojnosti jí to nepřidalo a nadšení pro věc (rozuměj balonek) neubralo. Akorát ještě vzrostlo nadšení pro žrádlo. Prodloužný víkend v Rychlebkách si užila dle svého standardu, jenom častěji prokládá regeneračními pauzičkami.

3. 11. 2014  Bree je v tom :o)

Když bude vše klapat, na Mikuláše bude naděleni. Andělé a démoni ;o)

Takžé, bereme záznamy na štěňata. Neváhejte mě kontaktovat. (Nemůžu si pomoc, bude tu zase smajlík) :o)

 

 

 

TOPlist