Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Štěňata

 

Vrh "A"   *4. 12. 2014

 

Bree Inpersona             x            I´m So Cool Black Brianta

 

Bree a Kendymu se 4. 12. 2014 narodilo 7 úžasných černých krtků. První přišla na svět Modrá fenka ve 4 ráno a poslední Žlutozelená 9,50.

                                                                     

 

Modrá

První na světě a i když zatím nejmenší, rozhodně ne přehlédnutelná a přeslechnutelná. Zjevně správně odhalila, že svět není dokonalé místo a je na něm ještě hodně co vylepšovat. A na nedostatky je třeba upozorňovat hned, jakmile se zaznamenají.

9. 12. 2014

    

Červená

    Narozená třetí v pořadí, spolu se Zeleným a Žlutozelenou tvoří Velkou Trojku - od narození největší štěňata. Samostatná jednotka - před hromadnou noclehárnou dává často přednost sólo šlofíčku v úzkému kutlošku mezi porodní bednou a skříní. Zatím s panem Zeleným největší kápa, co zbytek staví do latě. Jako druhé (po Oranžové) se jí podařil průnik přes zábranu v porodní bedně a hlavou napřed vyrazila zkoumat Svět.

9. 12. 2014    9. 12. 2014

 

Bílá

    Úplně prostřední čtvrté sendvičové štěně. Narozená po dvouhodinové pauze po Červené. S Oranžovou jsou velikostně Střední Sekcí smiley. Bílá se dlouho nijak zvlášť neprojevovala, teď je to velmi milá společenská holčička.

9. 12. 2014     9. 12. 2014

 

Oranžová

   Šestka, předposlední v řadě. Střední Sekce s Bílou - prozatím se zásadně nevyhraňující dvojka. Při focení se jim ale oběma povedly docela pěkný pózy cheeky. Vítací pes, obvykle mě vyráží vítat jako první, skoro to vypadá, že čeká na podrbání nebo pochování, pak se jde teprve shánět po jídle. Všechny překážky překonává jako první, šikovné děvče.

9. 12. 2014     9. 12. 2014

 

Žlutozelená

Posleďnáček a zároveň náš mastodontek. Buldozerek, který si jde cílevědomě za svým. Ať už je cesta jakkoli dlouhá a brázděná sourozenci, ona se dostane, kam potřebuje. A s přístupem: "Tohle místo je volné, že ano?!?" Nevím proč mi vždycky na mysli vytane obrázek naší drahé Agirky... Ale prý to má po tatínkovi angel. Žlutozelená a pan Zelený... jakmile je vezmete do ruky, zgumovatí a nasadí blažený výraz.  

9. 12. 2014     9. 12. 2014

 

Zelený

Pan Zelený... narodil se jako druhý a je to takový... spokojený medvídek smiley. Nenáročný, jak je bříško plné, spokojeně se odkulí bokem a už chrupká. Vždycky nejdál - první si začal hrát s ušima sourozenců, nejdřív se rozběhl, začal drsně vrčet. Zatímco ostatní ještě očumují nové prostředí, on už je za rohem. Občas trochu ostatní sourozence brutí, ale v náručí je Maxi Mazel.

    

 

Okrový

 

S Modrou nejmenší duo - Rychlá Rota. Pátý v pořadí, jako jediný má po mamince za krkem pěknýho vlka. Chválabohu, dědíme to už 3 generace a teď by nám ve 4. Kendyho silný geny málem vymýtily. Uf, je to úleva. 

 

 

 

Rodokmen štěňat

Ch. I´m So Cool Black Brianta SUCh., SVCh., LPI, LPII
Flatterhaft Movie Star
INTUCH NORDUCH KPHV-05 LPI LPII SLCH
Almanza Scene Stealer
FINCh.
Almanza Chasing Rainbows
SU(u)Ch.
Almanza Shoot Baby Shoot
SVCh.
Flatterhaft Formula Fox
Flatterhaft Cinnamon
SVCh.
Flatterhaft Crawling Crab
PLCh., SKCh., CLCh.
Carnival Night Black Brianta
MultiCh.
Moonstruck Rumble Fish
ICh., SUCh., DKCh.
Moonstruck Blind Man's Buff
ICh., SUCh., DKCh.
Moonstruck Negative
ICh., MultiCh.
Arctic Avalanche Black Brianta
ICh., MultiCh.
Almanza Highway Robbery
ICh., MultiCh.
Aura ze Soutockého luhu
Bree Inpersona Mohito To Royal Silk Huntlover´s First Chocolate Biscuit Twofold Rockin´ Robin
Almanza Cheerleader
Royal Silk Uptowngirl ITCh. Twilight Star´s Earthquake At Royal Silk
ITCh. Royal Silk Guns´n Roses
Aschley Inpersona ICh., CZ DualCh., SKCh., EW04
Black Amandas Jolly Good Fellow
Black Amandas Count On Me
Almanza Wheel of Fortune
Urtica z Vlčích luk Melody Makers Hope of Liberty
Naďa pod Kančím vrchem
 

 

TOPlist